Nabídka práce

Máte chuť se do toho pustit s námi? Možná čekáme právě na vás!

KONTAKTNÍ OSOBY:

Mgr. Lenka Fišerová, manažerka personalistiky a vzdělávání, tel. 730 183 966

adresa: Pro-Charitu s.r.o., 17. listopadu 170, Červený Kostelec, PSČ 549 41

Posilujeme náš tým o nové kolegy či kolegyně na tyto pozice:

KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Máte zkušenosti a dokážete se otáčet v kuchyni? Vaření pro vás není cizí? Rádi byste své zkušenosti realizovali v oboru gastronomie? Neváhejte a kontaktujte nás.

Do našeho týmu hledáme kuchaře/kuchařku s chutí do práce. Moderní vybavení, fajn kolektiv, pojďte to k nám zkusit! Jsme integrační sociální podnik Pro-Charitu s.r.o., zaměřujeme se na zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Zavařte si s námi v Žirči u Dvora Králové nad Labem.

POTŘEBUJEME TĚ!

Nikdo není dokonalý a žádný učený z nebe nespadl. Chuť a nadšení jsou těmi správnými předpoklady, proč právě my. Velkou výhodou je pracovní doba, u nás budete pracovat pouze na ranní směnu. Hurááá, odpoledne budou volná!

Náplň práce:

  • příprava a vaření jídel
  • kontrola výdeje jídel

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru kuchař/ka
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • nástupní mzda 21.000 – 25.000
  • po zapracování osobní ohodnocení
  • možnost rozvoje a finančního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní benefity, obědy za zvýhodněnou cenu

POUZE RANNÍ SMĚNA! 4,30 - 12,30 hod.

Práce na plný pracovní úvazek nebo DPP.

Vhodné pro osoby se zdravotním postižením!

Pro více informací nás kontaktujte:

personalni@pro-charitu.cz

731 247 659 - Nora Kinčlová

730 183 966 - Mgr. Lenka Fišerová

Těšíme se na Vás!

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.